"התגלגלו…הסתובבו… התערבבו וכך נוצר הצבע הירוק", כולנו מכירים את שיר הילדים הזה אך מה קורה כשמערבבים אומנות, קולנוע ומוזיקה?

בוגרי "גינסבורג- האורן" מעלים מופע אומנותי מיוחד בהיכל התרבות המקומי, במופע יתקיים שיתוף כוחות של מגמות מוזיקה, אומנות ותקשורת. במופע יוצגו סרטי הגמר של תלמידי מגמת תקשורת, לצד שירים מקוריים שכתבו והלחינו תלמידי מגמת מוזיקה שיופיעו על הבמה. לובי ההיכל יהפוך להיות חלל מוזיאוני שבו יוצגו עבודות הגמר של תלמידי ותלמידות מגמת האומנות.

במגמת האומנות של תיכון גינסבורג האורן התלמידים לומדים חומר תיאורטי על סגנונות אומנותיים, אומנים וזרמים שונים באומנות לאורך השנים. בנוסף התלמידים לומדים טכניקות ציור ומפתחים חוש אומנותי העוזר להם ליצור יצירות מקוריות משלהם. יצירות אלו יוצגו לראווה בערב האומנויות. במגמת המוזיקה מנגנים בכלים שונים, לומדים להלחין ולכתוב שירים וגם לנתח יצירות מתקופות שונות וסיגנונות מוזיקלים שונים. במהלך הלימודים התלמידים עובדים על קומפוזיציות בהרכבים שונים. את השירים המולחנים, פרי יצירתם תוכלו לראות ולשמוע בערב המגמות.

במגמת התקשורת, תלמידי הקולנוע לומדים את כל מקצועות הקולנוע ועוברים את כל השלבים בתהליך הארוך והמורכב של יצירת סרט : תסריט, בימוי, צילום, הפקה ועריכה. התלמידים עבדו על סרטי הגמר שלהם במשך תקופה ארוכה ואתם תוכלו לצפות בסרטים באותו ערב מרגש שיתקיים ביום שני, , בהיכל התרבות יבנה.

כמופע מקדים יציגו תלמידי שכבת י' וי"א של מגמת מוזיקה קומפוציזיות. בחלק המרכזי של הערב, יוצגו סרטי הגמר של תלמידי מגמת תקשורת ושירים של תלמידי י"ב מוזיקה, החל מהשעה 19:30. לאורך כל הערב יוצגו עבודות הגמר של תלמידי מגמת האומנות בחלל ההיכל. כרטיסים ניתן לרכוש במזכירות גינסבורג האורן, ובהיכל, בערב עצמו. עלות הכניסה 30 שקלים. כולכם מוזמנים להנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *