הדור החדש של הרדיו כבר כאן
לחצו כאן להאזנה

רדיו קול יבנה - הסכתים ותוכניות

סדרות הסכתים נבחרות

הפרקים החדשים

קומפו 22 – חלק ב

ערב הקומפוזיציות המסורתי של תלמידי מגמוזיקה, קריית החינוך גינסבורג, יבנה. הופעות חיות בהיכל התרבות יבנה, פברואר 2022. חלק ב'.

קרא עוד »

קומפו 22 – חלק א

ערב הקומפוזיציות המסורתי של תלמידי מגמוזיקה, קריית החינוך, גינסבורג יבנה. הופעות חיות בהיכל התרבות יבנה, פברואר 2022.

קרא עוד »

מיונים

המפגש הראשון שלנו עם צה״ל קורה ביום אחד וחד פעמי ששמו גם ״הצו הראשון״. בפרק נשמע חוויות, הרהורים, רגשות ומחשבות וכן נסקור את טיב המערכת הממיינת והאם בכלל ה ״מיון״ אליה הוא לגיטימי ומוסרי?

קרא עוד »

מד"א

בפרק הזה נכיר את ארגון ההצלה הלאומי, מגן דוד אדום.נכיר את היסטורית הארגון, נבין מה הפסים על המגים מתארים ונשמע ממתנדבות נוער מדא על חוויית ההתנדבות והקשיים הטמונים בה.משתתפות בפרק- עופרי קאופמן, ליה וייסמן, שלי טרויב וליאל אשרוב

קרא עוד »

טובאלו

טובאלו היא אחת המדינות הכי קטנות ונידחות בעולם. בואו ותגלו על התרבות וסגנון החיים של תושבי טואבלו ועל הדרך בה הם מתקשרים עם שאר העולם.

קרא עוד »

ווטרלו

ווטרלו- הקרב האחרון של נפוליאון. בפרק אספר לכם על הרקע מאחורי הקרב, מהלך הקרב, החשיבה האסטרטגית מאחוריו והתוצאות. מזמין את כולכם לסיפור על אחד הקרבות ששינו את מהלך ההיסטוריה.

קרא עוד »

סקאר

בפרק הזה נבחן מקרוב את אחד הנבלים הכי אייקונים של דיסני – סקאר מ"מלך האריות". בפרק נבחן את עברו של האריה, נתייחס לתיאוריה שקהל המעריצים המציא, סודות מאחורי הקלעים ועוד כמה הפתעות בדרך! ולסיכום, בסוף הפרק ננתח את תכונותיו של סקאר ונבין איך הוא נהפך לאחד הנבלים הגדולים של דיסני.

קרא עוד »

הסיום שלנו

הפרק של היום הוא הפרק האחרון בתוכנית שלנו בו אנחנו מספרות לכן איך אנחנו מרגישות לגבי סוף התיכון ,וההתחלות החדשות שבדרך. בסוף מחכה לכם סיום מתוק מאיתנו הכי פתוח כמו שאנחנו אוהבות 

קרא עוד »