החזית

היי אני אביב ורולין ואתם על "החזית". "החזית" הוא פודקאסט בו בכל פרק אספר לכם על אחד מן הקרבות המפורסמים ביותר בהיסטוריה, סיפורים מרתקים על האנשים והמהלכים מאחורי הקרבות המפורסמים ביותר. אז למה אתם מחכים? הצטרפו אליי למסע בעקבות הקרבות ששינו את מהלך ההיסטוריה.

סום

בפרק אספר לכם על קרב מאחת המלחמות ההרסניות ביותר בהיסטוריה: מלחמת העולם הראשונה. קרב שאמנם היה צעד אדיר בדרך לניצחון מדינות ההסכמה אבל האבדות היו כבדות למדי-הקרב על הסום. כמו כן אארח את יובל מלחי, איש חינוך ומגיש פודקאסטים שיסביר על חשיבות הקרב.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

תרמופילאי

בפרק אספר לכם על קרב כחלק ממלחמת יוון-פרס. כמו כן, אארח את ניל בר, חוקר יוון באוניברסיטת בר אילן ובאוניברסיטה הפתוחה, שיסביר על חשיבות הקרב שמסמל בעיני רבים סמל למופת ואומץ לב-קרב תרמופילאי.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

נורמנדי

בפרק חוזרים למלחמת העולם השנייה, לקרב אדיר שמסמל את התחלת הקרבות בחזית המערבית ואת ראשית הקץ של השלטון הנאצי- הפלישה לנורמנדי.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

קונסטנטינופול

בפרק אספר לכם על אוסף של קרבות שבסופן נפילת עיר שסימנה נפילת אימפריה אחת ועלייתה של אימפריה אחרת. הסוף של ימי הביניים ותחילתה של תקופה חדשה. נפילת העיר קונסטנטינופול.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

ווטרלו

ווטרלו- הקרב האחרון של נפוליאון. בפרק אספר לכם על הרקע מאחורי הקרב, מהלך הקרב, החשיבה האסטרטגית מאחוריו והתוצאות. מזמין את כולכם לסיפור על אחד הקרבות ששינו את מהלך ההיסטוריה.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>