מסביב לעולם

בואו ותגלו על חלק מן המקומות המדהימים בעולם שעליהם אף פעם לא שמעתם. בסדרה, אתם עומדים לשמוע על המקומות הכי מרוחקים בעולם, הכי מבודדים והכי לא מדוברים. שווה לעקוב.

מיקרו – מדינות

בפרק האחרון שלנו בסוף העולם, אנחנו נבקר מיקרו מדינות מכל העולם, ולכל אחת המאפיינים הייחודיים שלה. אנחנו נגיע למיקרו מדינות הקרות ביותר ועד לגדולות ביותר, ואפילו נדבר עם נשיא המיקרו מדינה של מולוסיה קווין ונבין מהי מיקרו מדינה באמת.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

סורינאם

בפרק שלנו היום, אנחנו עומדים ללכת ולבקר את סורינאם המופלאה אשר נמצאת בדרום אמריקה. אנחנו נבקר את ההיסטוריה ואת הטבע המופלא שלה אשר מושך תיירים מכל העולם, וגם נדבר על כמה מקומות ראויים לציון

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

ליכטנשטיין

 והפעם נצא למסע בנסיכות הקטנה והאירופאית של ליכטנשטיין. נגלה ביחד על ההיסטוריה העתיקה שלה שגרמה להקמתה הפתאומית, כיצד הפכה לאחת המדינות הקטנות ועשירות ביותר בהיסטוריה, ונדבר על איך שהיא נראית כיום בעולם המודרני לאחר ההיסטוריה העשירה שלה.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

גאבון

בפרק של היום נצא לחקור אודות המדינה המערב אפריקאית של גאבון, ביחד עם פרופסור רות ג'יניאו (אוניברסיטת בן גוריון שבנגב) ונגלה מה הקשר של גאבון לצרפת.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

בהוטן

בפרק שלנו היום, אנחנו נדבר על המדינה הבודהיסטית בהוטן, המכונה גם "ארץ הדרקון והרעם". נכיר את האגדות ומנהגים המקומיים ועל הדרך של המדינה ממשטר מלוכני למשטר דמוקרטי מודרני.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>

טובאלו

טובאלו היא אחת המדינות הכי קטנות ונידחות בעולם. בואו ותגלו על התרבות וסגנון החיים של תושבי טואבלו ועל הדרך בה הם מתקשרים עם שאר העולם.

לחצו להאזנה לפודקאסט >>