בית משוגעים קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של עדי אנג'ל ומאיה שדה מבקשת לשאול האם מחלות נפש יכולות להימצא בשליטה של החולה. בין המרואיינים : הפסיכולוגית נועה גור והקרמינולוגית טלי אלעד. אהבתם? שתפו!

יוני 13, 2021

0

המשך קריאה

שכחו אותנו בבית קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

גילי לוי ויהל בן בסט חוקרות את ההשפעות הנפשיות של תקופת הקורונה על בני נוער. בין המרואיינים : מיכל דליות (סופר נני). אהבתם? שתפו!

יוני 13, 2021

0

המשך קריאה

סטריטוור, הייפביסטים ומה שביניהם קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

רותם שייביץ' ושקד כץ בוחנת את תרבות אופנת הרחוב בישראל. בין המרואיינים : לידור בן אבו- מנהל חנות סטריטוור ובין החלוצים של התחום בארץ וג'רמי בנשטיין, אחד ממייסדי מרכז השל, מעודד ערכי קיימות ויוצא כנגד תרבות הצריכה העכשווית אהבתם? שתפו!

יוני 13, 2021

0

המשך קריאה

חרדים במדים קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של ליאל סלומון ולי-שי עובדיה נוגעת בסוגיית גיוס החרדים לצה"ל ובוחנת את הנושא מכל הצדדים וההיבטים. בין המרואיינים : ראש מנהלת חרדים בצה"ל, איתן קלאפיש. אהבתם? שתפו!

יוני 13, 2021

0

המשך קריאה

גיוס לצבא – זכות או חובה קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של אור חסין ודניאל אונופריינקו בוחנת את מודל הגיוס לצבא בישראל ומציעה אלטרנטיבות. בין המרואיינים : ד"ר אייל לוין, וד"ר עידית שפרן- גיטלמן אהבתם? שתפו!

יוני 13, 2021

0

המשך קריאה

אונס זה לא תרבות קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של גאיה דרעי בוחנת את רבות האונס ומעלה שאלות נוקבות בנושא זה. בין המרואיינים : ד"ר יובל גוז'נסקי. אהבתם? שתפו!

יוני 12, 2021

0

המשך קריאה

נטייה בכפייה קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של זיו שלג ויובל עזריאל בוחנת את טיפולי ההמרה השנויים במחלוקת, הנעשים בקרב קהילת הלהטב. בין המרואיינים : יניב וייצמן -מייסד ארגון איגי, ארגון הפונה לנוער הלהט"בי. אהבתם? שתפו!

יוני 12, 2021

0

המשך קריאה

אלכוהולא קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של אודליה ענייתי ושירה פימה בוחנת את השימוש באלכוהול בקרב בני נוער ואת ההשלכות הנלוות לכך. בין המרואיינים בתכנית : ענבר פז, יועצת בית הספר. אהבתם? שתפו!

יוני 12, 2021

0

המשך קריאה

הגן שלנו סגור קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

אור יוספי ואורין קרוש חוקרות את תופעת ההתעללויות בגני ילדים בישראל. בין המרואיינים : משתתפת האח הגדול, ימית אברמוב. אהבתם? שתפו!

יוני 12, 2021

0

המשך קריאה

עוברות מסך קטגוריה:ארכיון תכניות מוקלטות, תכניות גמר - מחזור ג

תכנית הגמר של דנה תורג'מן ויובל ברוך מבקשת לבחון את אידיאל היופי הנשי בחברה וכיצד זמרות פופ כמו בילי אייליש, ליזו ונטע ברזילי משנות אותו. בין המרואיינים בתכנית – צלם האופנה עדי ברקן, אשת התקשורת דפנה לוסטיג וד"ר אורית קמיר. אהבתם? שתפו!

יוני 12, 2021

0

המשך קריאה