ארכיון תכניות מוקלטות

בית משוגעים

תכנית הגמר של עדי אנג'ל ומאיה שדה מבקשת לשאול האם מחלות נפש יכולות להימצא בשליטה של החולה. בין המרואיינים : הפסיכולוגית נועה גור והקרמינולוגית טלי אלעד.

להאזנה לחצו כאן

סטריטוור, הייפביסטים ומה שביניהם

רותם שייביץ' ושקד כץ בוחנת את תרבות אופנת הרחוב בישראל. בין המרואיינים : לידור בן אבו- מנהל חנות סטריטוור ובין החלוצים של התחום בארץ וג'רמי בנשטיין, אחד ממייסדי מרכז השל, מעודד ערכי קיימות ויוצא כנגד תרבות הצריכה העכשווית

להאזנה לחצו כאן

חרדים במדים

תכנית הגמר של ליאל סלומון ולי-שי עובדיה נוגעת בסוגיית גיוס החרדים לצה"ל ובוחנת את הנושא מכל הצדדים וההיבטים. בין המרואיינים : ראש מנהלת חרדים בצה"ל, איתן קלאפיש.

להאזנה לחצו כאן

נטייה בכפייה

תכנית הגמר של זיו שלג ויובל עזריאל בוחנת את טיפולי ההמרה השנויים במחלוקת, הנעשים בקרב קהילת הלהטב. בין המרואיינים : יניב וייצמן -מייסד ארגון איגי, ארגון הפונה לנוער הלהט"בי.

להאזנה לחצו כאן

אלכוהולא

תכנית הגמר של אודליה ענייתי ושירה פימה בוחנת את השימוש באלכוהול בקרב בני נוער ואת ההשלכות הנלוות לכך. בין המרואיינים בתכנית : ענבר פז, יועצת בית הספר.

להאזנה לחצו כאן

הגן שלנו סגור

אור יוספי ואורין קרוש חוקרות את תופעת ההתעללויות בגני ילדים בישראל. בין המרואיינים : משתתפת האח הגדול, ימית אברמוב.

להאזנה לחצו כאן

עוברות מסך

תכנית הגמר של דנה תורג'מן ויובל ברוך מבקשת לבחון את אידיאל היופי הנשי בחברה וכיצד זמרות פופ כמו בילי אייליש, ליזו ונטע ברזילי משנות אותו. בין המרואיינים בתכנית – צלם האופנה עדי ברקן, אשת התקשורת דפנה לוסטיג וד"ר אורית קמיר.

להאזנה לחצו כאן

גול עצמי

תכנית הגמר של אליאור שמש ורוני חלפון עוסקת בגזענות בספורט. במהלך התכנית תוכלו לשמוע אוהדים ואנשי ספורט מקצועיים מחווים דעתם על התופעה הבוערת. בין המרואיינים – גיא שמש, מאמן בני יהודה תל אביב בכדורסל, ועדן רוטברג קפטנית נבחרת ישראל בכדורסל נשים.

להאזנה לחצו כאן